Masopust 2018

V neděli 11. února 2018 se někteří členové dobrovolných hasičů zúčastnili masopustního průvodu. Mohli jste potkat vlka se zajícem, pekelné bytosti, ovečky, Hurvínka, opice a kocoura. Kocour se zúčastnil soutěže o vepřovou hlavu, a to v pojídání studené jitrnice a vypití půllitrového piva. Jedno nadechnutí navíc a náš kocour skončil na druhém místě a tentokrát si vepřovou hlavu neodnesl. K tanci a poslechu hrála kapela Pozdní sběr, počasí též krásně vyšlo a nálada byla báječná.

Zkouška agregátů

V neděli 28.1.2018 v dopoledních hodinách po výcviku s dýchací technikou v prostorách sauny plaveckého
bazénu provedli členové výjezdové jednotky na základně zkoušku všech agregátů včetně doplnění PHM a zároveň i mytí vozidla CAS 20 SCANIA.

Fotografie zde

Novoroční setkání vedení města a složek IZS

V pondělí 22. ledna 2018 se na Městském úřadu v Jindřichově Hradci uskutečnilo novoroční setkání vedení města se složkami integrovaného záchranného systému. Toto setkání uspořádalo vedení města Jindřichův Hradec již potřetí jako poděkování všem složkám integrovaného záchranného systému za jejich činnost a aktivity v uplynulém roce.

Novoroční ohňostroj

Dne 1. ledna 2018 jindřichohradečtí přivítali nový rok, rok 2018. Na náměstí Míru tradiční program zahájil starosta města Ing. Stanislav Mrvka svým proslovem a přáním do roku 2018. Následně všichni přítomni shlédli film Takoví jsme byli v roce 2017, sestřih nejzajímavějších událostí za uplynulý rok. Následně byl z městské věže odpálen ohňostroj.

Při této akci zajistili dobrovolní hasiči požární asistenci a vypomohli při uzavírání ulic. V dopoledních hodinách dobrovolní hasiči naplnili vodou barely k zatížení velkoplošných obrazovek.

Celkem: 172428
Měsíc: 2001